EPL House Group yra tarptautinė kompanija, dirbanti su įvairiais finansiniais projektais ir investicijomis į nekilnojamo turto plėtrą.

Lietuvoje dar tik įsibėgėjanti, ši kompanija buria žmones, turinčius daugiau nei 15 metų įvairialypės darbo su investiciniais projektais patirties Šveicarijoje, Dubajuje, Egipte.

EPL House Group vadovaujantis Tarek El Raed (Šveicarija / Lietuva) sako: „Įgyvendindami savo projektus, mes siekiame sujungti šveicarišką preciziškumą ir kokybę, Dubajaus užmojus, Egipto egzotiką ir lietuvišką sąžiningumą. Mums rūpi, kad mūsų klientai galėtų įgyvendinti savo svajonę gyventi saugiai, ambicingai, įkvėptai ir jaukiai“.

Savo kelią Lietuvoje EPL House Group pradėjo nuo privačių namų statybos. STAR HOUSE yra pirmasis didelis šios kompanijos projektas. Bet jau ruošiamasi ir kitam, dar didesniam – naujos prestižinės darbo ir gyvenamosios erdvės įkūrimui Stepono Batoro gatvėje.

Susisiekime

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
EPL House